Regulamin | kontakt@karpzoo.pl | 883020543 (pon-pt, 10:00-18:00)

Darmowa dostawa od 99zł* | Wysyłka 24h | Czas na zwrot 14 dni

artykuly dla zwierzat domowych

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Grzałka Akwarystyczna Zatapialna Wid Pol 70W

Wodoszczelna i całkowicie zanurzalna

Grzałka Akwarystyczna Zatapialna Wid Pol 70W

                                     tani sklep zoologiczny, niskie ceny pokarmów, karpzoo.pl     szybka wysyłka do 24h, tania realizacja, zmaówienie karpzoo.pl    reklamacja towaru, zwrot towaru, 14dni odesłanie, karpzoo.pl     gwarancja producenta, sklep zoologiczny, tania karma,    najlepsze i najtańsze produkty, ceny niskie, sklep karpzoo.pl

Moc grzałki: 70W
Napięcie pracy: 230V 50Hz
Maksymalna głębokość zanurzenia: 80cm

 

Warunki bezpiecznego użytkowania
Grzałka została wykonana zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Grzałkę można zasilać tylko z sieci elektrycznej o odpowiednim napięciu znamionowym podanym na grzałce. Nie można włączać grzałki wyjętej z wody. Nie można używać uszkodzonej grzałki oraz grzałki z uszkodzonym przewodem. Przewodu przyłączoniowego nie wolno wymieniać i naprawiać, ani też instalować na nim wyłącznika lub złącza wtykowego. W przypadku uszkodzenia przewodu należy wymienić całą grzałkę. Poziom wody w akwarium musi być utrzymywany powyżej oznaczenia na grzałce (poziom maksymalnego wynurzenia). Maksymalna głębokość zanurzenia - 80cm.

 

Instalacja grzałki w akwarium
Grzałka jest wodoszczelna i całkowicie zanurzalna. Linia (poziom maksymalnego wynurzenia) musi znajdować się poniżej poziomu wody w akwarium. Należy pamiętać, że w skutek parowania poziom wody obniża się. Grzałkę należy przymocować do szyby akwarium za pomocą wieszaka znajdującego się w komplecie. Grzałka powinna być umieszczona w miejscu gdzie jest zapewniony stały przepływ wody. Po zainstalowaniu grzałki w powyższy sposób, możemy włączyć grzałkę do sieci elektrycznej.

 

Konserwacja i czyszczenie
Grzałki nie można rozbierać. Konserwacja polega na okresowym czyszczeniu miękką gąbką powierzchni zewnętrznej grzałki. Jeśli osadza się na niej kamień, należy go usunąć przy pomocy środka przeciw osadzaniu się kamieniu. Po oczyszczaniu dokładnie opłukać wodą.

 

 

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO

Szanowni Państwo, Z dniem 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, tzw. „RODO”). Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Copyright © 2017-2018 karpzoo.pl Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu