Regulamin | kontakt@karpzoo.pl | 883020543 (pon-pt, 10:00-18:00)

Darmowa dostawa od 99zł* | Wysyłka 24h | Czas na zwrot 14 dni

artykuly dla zwierzat domowych

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Jak nauczyć czystości szczeniaka?

jak nauczyć czystości szczeniaka?

Nabywając szczeniaka, musimy na nowo odkryć znaczenie słowa - cierpliwość.. Szczeniak nie ma jeszcze wyrobionej w sobie kontroli nad potrzebami fizjologicznymi, co nie znaczy, że nie możemy wyrobić w nim nawyku załatwiania się na zewnątrz.

Jak przyśpieszyć proces nauki psa? 

 


Aby przyśpieszyć taki nawyk warto zatem często i regularnie wyprowadzać swojego psa na zewnątrz. Wyjście na spacer ustalmy po przebudzeniu oraz po posiłkach. Bardzo ważnym elementem spaceru jest nagradzanie szczenięcia, gdy załatwi się w pożądanym miejscu. W ten sposób zwierzak będzie wiedział, że dobrze robi Emotikon smile Nie wolno natomiast karać pieska, jeśli sam nabrudzi w domu. W okresie nauki czystości polecamy używanie mat do nauki czystości, które wchłaniają duże ilości płynów.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO

Szanowni Państwo, Z dniem 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, tzw. „RODO”). Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Copyright © 2017-2018 karpzoo.pl Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu