Regulamin | kontakt@karpzoo.pl | 883020543 (pon-pt, 10:00-18:00)

Darmowa dostawa od 99zł* | Wysyłka 24h | Czas na zwrot 14 dni

artykuly dla zwierzat domowych

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Regulamin

 

1. Informacje ogólne

Sklep internetowy www.karpzoo.pl jest własnością firmy:
Karpzoo.pl Michał Bzinkowski z siedzibą:
Ul. Prusa 6, 26-110 Skarżysko-Kamienna

Złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.karpzoo.pl jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu.

Wszystkie ceny w sklepie www.karpzoo.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT)

Towary prezentowane na stronach sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Klient zamawiając towar w sklepie www.karpzoo.pl składa ofertę zawarcia umowy pomiędzy karpzoo.pl a klientem. Po sprawdzeniu dostępności towaru klient otrzyma specyfikację złożonego zamówienia, natomiast mail o tytule "zamówienie przyjęte do realizacji" jest równoznaczne z przyjęciem oferty zawarcia umowy o której mowa wyżej przez karpzoo.pl

 

2. Zamówienia

Zamówienia należy składać poprzez sklep internetowy www.karpzoo.pl

Czas realizacji zamówienia wynosi około 2-5 dni roboczych. Jeśli dany produkt nie jest dostępny w naszym sklepie, jak również nie jest dostępny u dystrybutora, czas realizacji zamówienia może się wydłużyć do 2 tygodni (wówczas Klient jest informowany o zaistniałej sytuacji).

Jeśli życzycie sobie Państwo otrzymać fakturę vat proszę nadmienić o tym w zamówieniu.

Faktura lub paragon zostaną przesłane do państwa, po otrzymaniu i sprawdzeniu przez Państwa dostarczonego towaru. Jeśli nie będzie zastrzeżeń co do dostarczonego towaru prosimy o kontakt, a dowód zakupu prześlemy na nasz koszt.


3. Koszt i forma dostawy

Zamówiony towar wysyłany jest za pośrednictwem kuriera InPost.

Koszt dostawy ponosi zamawiający i jest on zgodny z cennikiem firmy InPost.

 

4. Formy płatności

Gotówka - klient płaci za towar i koszt przesyłki przy jego odbiorze.

Płatnośc elektroniczna - klient dokonuje wpłaty za towar i koszt przesyłki na konto naszego sklepu przed wysłaniem przez nas zamówienia.

 

5. Reklamacje i zwroty

Klient ma prawo do zwrotu zamówionego towaru w terminie 14 dni w postaci nienaruszonej, zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2015 roku " o prawach konsumenta (...)", Dz.U. 2014 poz. 827, rozdział 4 art. 27.

Reklamacje proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie drogą pocztową na adres karpzoo.pl ul. Prusa 6 , 26-110 Skarżysko-Kamienna

Zwrot towaru odbywa się na koszt zamawiającego.

Do zwracanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę.

 

6. Opis i zdjęcia

Mimo przykładania największych starań do jakości naszej oferty, zastrzegamy sobie prawo do błędu w opisie oraz niezgodnością zdjęć ze stanem rzeczywistym. Spowodowane jest to często zmiennością asortymentu i okresową zmianą opakowań przez producentów.

 
7. Ochrona danych osobowych

Sklep Karpzoo.pl reprezentowany przez Michała Bzinkowskiego, mieszczący się na ul. Prusa 6, 26-110 Skarżysko-Kamienna oświadcza, że wszelkie dane  osobowe uzyskane w trakcie działalności Sklepu Internetowego są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom, ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

 

Życzymy udanych zakupów!

 

 

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO

Szanowni Państwo, Z dniem 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, tzw. „RODO”). Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Copyright © 2017-2018 karpzoo.pl Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu