Regulamin | kontakt@karpzoo.pl | 883020543 (pon-pt, 10:00-18:00)

Darmowa dostawa od 99zł* | Wysyłka 24h | Czas na zwrot 14 dni

artykuly dla zwierzat domowych

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Pellet haczykowy Sumik 12mm 500g Śliwka

Dziurkowany o intensywnym zapachu

Pellet haczykowy Sumik 12mm 500g Śliwka.

                                     tani sklep zoologiczny, niskie ceny pokarmów, karpzoo.pl     szybka wysyłka do 24h, tania realizacja, zmaówienie karpzoo.pl    reklamacja towaru, zwrot towaru, 14dni odesłanie, karpzoo.pl     gwarancja producenta, sklep zoologiczny, tania karma,    najlepsze i najtańsze produkty, ceny niskie, sklep karpzoo.pl


Średnica pelletu: 12mm
Smak: Śliwka


Wysoka zawartość oleju i melasy
Mocno skompresowany granulat przenoszący dużą ilość materiału zanętowego w małej objętości. niewielka ich porcja tworzy sporą chmurę smakowo zapachową w łowisku. Posiadają wysoką zawartość oleju i melasy, które są mocnymi atraktorami, intensywnie przyciągającymi ryby z najdalszych okolic zbiornika.

 

Tylko naturalne składniki
Produkowany jest wyłącznie z naturalnych składników - ich skład oparty jest na naturalnych mączkach. Są super skuteczne przez cały rok, na praktycznie każdego typu wodach. Naturalna moc wabienia mączki rybnej.kryla, wątroby oraz konopi i innych nasion oleistych gwarantuje że nie oprze im się żadna ryba karpiowata.

 

Idealny podczas nęcenia punktowego
Pellet dobrze sprawdza się podczas nęcenia punktowego, dywanowego, z PVA . Znacząco wydłuża pracę zanęty - po rozpadzie jej części granulat nadal pracuje. Aby dodatkowo zwiększyć siłę wabienia produktu, radzimy tuż przed zanęceniem polać go olejem rybnym lub bosterem.

 

Dziurkowany

 

Intensywny zapach

 

Czas rozpuszczania
Zależy od temperatury wody i trwa średnio od 1,5 do 3 godzin.

 

Pellet na wagę
Cena dotyczy 500g pelletu, który pakowany jest w woreczki strunowe. Pellet przepakowywany z dużych opakowań Sumik.

 

Uwaga!
Produkt nie nadaje się do spożycia przez ludzi.

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO

Szanowni Państwo, Z dniem 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, tzw. „RODO”). Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Copyright © 2017-2018 karpzoo.pl Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu