Regulamin | kontakt@karpzoo.pl | 883020543 (pon-pt, 10:00-18:00)

Darmowa dostawa od 99zł* | Wysyłka 24h | Czas na zwrot 14 dni

artykuly dla zwierzat domowych

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Tandem Baits Monster Fish Pellets 1kg


Granulat naturalny mocno skompresowany przenoszący dużą ilość materiału zanętowego w małej objętości Tandem Baits.

 

Niewielka ich porcja tworzy sporą chmurę smakowo zapachową w łowisku. posiadają wysoką zawartość oleju i melasy, które są mocnymi atraktorami, intensywnie przyciągającymi ryby z najdalszych okolic zbiornika.

Produkowany jest wyłącznie z naturalnych składników - ich skład oparty jest na naturalnych mączkach. Są super skuteczne przez cały rok, na praktycznie każdego typu wodach. Naturalna moc wabienia mączki rybnej.kryla, wątroby oraz konopi i innych nasion oleistych gwarantuje że nie oprze im się żadna ryba karpiowata.

Pellets dobrze sprawdza się podczas nęcenia punktowego, dywanowego, z PVA . Znacząco wydłuża pracę zanęty - po rozpadzie jej części granulat nadal pracuje. Aby dodatkowo zwiększyć siłę wabienia produktu, radzimy tuż przed zanęceniem polać go olejem rybnym lub bosterem.


Czas rozpuszczania zależy od temperatury wody i trwa średnio od 1,5 do 2 godzin

 

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO

Szanowni Państwo, Z dniem 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, tzw. „RODO”). Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Copyright © 2017-2018 karpzoo.pl Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu