Regulamin | kontakt@karpzoo.pl | 883020543 (pon-pt, 10:00-18:00)

Darmowa dostawa od 99zł* | Wysyłka 24h | Czas na zwrot 14 dni

artykuly dla zwierzat domowych

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zanęta wędkarska Goldfish Płoć Zielona 1 kg


Zanęta wędkarska Goldfish płoć zielona z wysokiej jakości składników.

 

Zanęta wędkarska dla wymagających wędkarzy. Skomponowana została z wysokiej jakości składników do których należą m.inn. mieszanki pieczywa piekarskiego i cukierniczego pierwszego gatunku, ziarna zbóż oraz składniki smakowo-zapachowe.Idealnie dobrane proporcje składników wpływają na zwiększenie skuteczności wędkowania.
Aby podnieść atrakcyjność zanęty należy dodać niewielką ilość przynęt tj. białe robaki, kastraty, ochotkę zanętową kukurydzę itp.
Efekty połowu zdecydowanie poprawią się po zastosowaniu dodatków smakowo-zapachowych GOLDFISH.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA

Zanęty GOLDFISH. Mieszankę należy stopniowo połączyć z woda w pojemniku, cały czas starannie mieszając. Aby uzyskać równomierne nawilżenie przygotowanej zanęty należy przetrzeć ją przez sito. W czasie wędkowania na rzekach lub wodach głębszych niż 4 m zaleca się zastosowanie dodatków typu klej, glina lub żwir. Następnie należy uformować tzw. kule zanętowe, a następnie precyzyjnie umieścić w wybranym przez siebie miejscu do wedkowania.

Pamiętaj iż zanęty GOLDFISH posiadają wygodne i praktyczne zamykanie, które pozwoli przechować niewykorzystaną mieszankę bez utraty właściwości smakowo-zapachowych. W ten sposób możliwe jest użycie zanęty w następnej wyprawie na ryby.
Produkt nie nadaje się do spożycia przez ludzi.

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO

Szanowni Państwo, Z dniem 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, tzw. „RODO”). Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Copyright © 2017-2018 karpzoo.pl Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu